Liceum Policyjne CKZiU
im. H. Cegielskiego w ¦rodzie Wlkp.

policja ¦roda Wielkopolska Logo LO Policyjne policja ¦roda Wilkp - inicjatywy

Kadeci na „Biegu z flag±”

2 maja z okazji ¦więta Flagi Państwowej nad ¶redzkim jeziorem odbył się „Bieg z flag±”. Jego ide± jest aktywne uczczenie ¦więta Flagi Państwowej poprzez bieg z biało – czerwon± flag±. W biegu startować mógł każdy – dzieci, młodzież i doro¶li. Mieli oni do pokonania 2 km, głównie ¶cieżkami pieszo – rowerowymi.

W organizacji imprezy nie mogło zabrakn±ć kadetów klas policyjnych. Z ramienia organizatora trasa biegu była zabezpieczona przez 17 kadetów z klas I, II i III, którzy czuwali nad bezpieczeństwem biegaczy, a także kierowali ruchem na trasie biegu.

W akcji wzięli udział kadeci: A. Wi¶niewski III LOP, J. Poborska III LOP, A. Wujek II LOP, D. Piasecki II LOP, P. Osińska II LOP, M. Kobusińska II LOP, W. Serafiniak II LOP, A. Chwołka II LOP, M. Andrys I TEK, A. Czajka I TEK, Ł. Deska I TEK, M. Mrozik I TEK, A. Ratajczak I TEK, N. Molska I TEK, Z. Hoza I TEK, K. Chwiałkiewicz I TEK, K. Rozmiarek I TEK.

Udział w biegowym ¶więcie nie ograniczył się jedynie do pracy na rzecz uczestników, ale był także okazj± do sprawdzenia swoich sił w biegu na 2 km. Z dystansem zmierzyło się dwóch kadetów z klasy pierwszej B. Włodarczak i S. Mendyka.

Wszystkim kadetom dziękujemy za bezinteresown± pomoc.

Duże zdjęcie

/E. Szarzyńska, R. Mikołajczak/