CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO
w Środzie Wielkopolskiej

godło Dzieci są naszym najcenniejszym darem, a Szkoła jest dla Nich, a nie One dla Szkoły. Einstein godło
BIP Fundusze Unijne Szkolne Koło LOP LO Policyjne Radio HIPEK

LO dla dorosłych

Informacje

NASI PRACODAWCY       

Praktyki

SZKOŁY PARTNERSKIE       

Wyższa Szkoła Bankowa
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

NASI PARTNERZY

[Rozmiar: 4519 bajtów]
[Rozmiar: 14037 bajtów] [Rozmiar: 1873 bajtów] [Rozmiar: 6707 bajtów] decora (2 kB)
Dzieci są naszym najcenniejszym darem,a Szkoła jest dla Nich, a nie One dla Szkoły

Einstein

Drzwi Otwarte w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie Wlkp. - 21 kwietnia 2018HIPOLIT PO RAZ KOLEJNY OTWORZYŁ DRZWI DLA GIMNAZJALISTÓW SZEROKO I Z ROZMACHEM


Drzwi Otwarte w szkole to ważny dzień nie tylko dla potencjalnych kandydatów, ale także dla uczniów i nauczycieli CKZiU w Środzie Wlkp., którzy z roku na rok przygotowują je z coraz większą pieczołowitością. Podsumowanie tych wszystkich działań uświadomiło uczniom, nauczycielom i firmom współpracującym ze szkołą, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie Wlkp. jest wymarzoną szkołą dla każdego gimnazjalisty.

21 kwietnia br. na ulicy Paderewskiego 27 działo się bardzo dużo. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, zobaczyć swoją przyszłość w wymarzonym zawodzie. Szkoła przedstawiła szeroką ofertę kierunków kształcenia. Zaprezentowała dobrze wyposażone pracownie, w których kształcą się przyszli zawodowcy na wysokim poziomie: logistyczną, gastronomiczną, baristyczną, hotelarską, fryzjerską, sprzedawców, elektryczną, ekonomiczną, budowlaną, informatyczną, samochodową, języka polskiego, języków obcych. Ponadto można było zapoznać się z zasadami obowiązującymi w klasie policyjnej i poznać sprzęt policyjny. Przygotowano pokaz samoobrony, Step Aerobic. Kuchnia serwowała pyszne słodkości, kawę latte, zupę krem z warzyw, kolorowe kanapki. Można było podziwiać piękne rzeźby z owoców i warzyw (carving). W kolejnych odsłonach czekał na gimnazjalistów pokaz barmański, pokaz drukarki 3D, roboty z klocków lego, pokaz sprzętu do robót ziemnych i drogowych. W sali multimedialnej można było spróbować swoich sił wokalnych. W bibliotece szkolnej czekały na gimnazjalistów zagadki literackie oraz informacje na temat Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Bardziej cierpliwi mogli wziąć udział w turnieju szachowym. Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie dziękują wszystkim firmom, instytucjom i służbom mundurowym, które przyczyniły się do uatrakcyjnienia Drzwi Otwartych. A są to: Cech Rzemiosł Różnych, Bama System, El – Mont Leszek Bałuch, Piekarnia PPHU MAR – PIEK, Firma JURPOL, Dance – art - Studio tańca i fitnessu, Komenda Powiatowa Policji w Środzie Wlkp.

Gimnazjalistom nie pozostało nic innego jak złożyć dokumenty do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie Wlkp. Będzie można to uczynić od 14 maja 2018r.

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie CKZiU serdecznie zapraszają!!!

A tak o drzwiach otwartych w Hipolicie napisał Głos Powiatu Średzkiego ===> klik

GALERIA: