CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO
w ¦rodzie Wielkopolskiej

godło Dzieci są naszym najcenniejszym darem, a Szkoła jest dla Nich, a nie One dla Szkoły. Einstein godło
BIP Fundusze Unijne Szkolne Koło LOP LO Policyjne Radio HIPEK

LO dla dorosłych

Informacje

NASI PRACODAWCY       

Praktyki

SZKOŁY PARTNERSKIE       

Wyższa Szkoła Bankowa
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

NASI PARTNERZY

[Rozmiar: 4519 bajtów]
[Rozmiar: 14037 bajtów] [Rozmiar: 1873 bajtów] [Rozmiar: 6707 bajtów] decora (2 kB)
Dzieci s± naszym najcenniejszym darem,a Szkoła jest dla Nich, a nie One dla Szkoły

EinsteinKOŁO RĘKODZIELNICZE

Witamy serdecznie!
Zapraszamy chętnych co drugi poniedziałek o godzinie 15:15 do sali 005.
Kolejne spotkanie odbędzie się 20.03.2017r.
/E.Cukrowska/

Dnia 27.02.2017r. odbyło się piąte spotkanie Koła rękodzielniczego. Wykonaliśmy korale z ufilcowanych na wcześniejszych zajęciach korali, z dodatkiem tego, co kto chciał. :)
/E.Cukrowska/

Dnia 23.01.2017r. odbyło się czwarte spotkanie Koła rękodzielniczego. Dla odmiany wykonaliśmy świeczniki techniką decoupage. Efekt możemy zobaczyć na załączonych zdjęciach.
/E.Cukrowska/

Dnia 09.01.2017r. odbyło się trzecie spotkanie Koła rękodzielniczego. Filcowaliśmy (techniką na mokro) koraliki, by w późniejszym terminie wykonać korale. Muszę przyznać, że ręce bolą. A jaką cierpliwością trzeba się wykazać! Ale to, co się tworzy jest tego warte.:)
/E.Cukrowska/

Dnia 19.12.2016r. odbyło się drugie spotkanie Koła rękodzielniczego. Z racji zbliżających się świąt wykonaliśmy bombki (z materiału na styropianie). Efekt pracy oceńcie sami, ale mi się bardzo spodobał. :) Mamy dowód jak można zrobić "coś z niczego".
/E.Cukrowska/

Dnia 28.11.2016r. odbyły się pierwsze "oficjalne" zajęcia rękodzielnicze. Filcowali¶my metod± na mokro koraliki z wełny czesankowej, które potem zostały wykorzystane do wykonania kolczyków według własnego pomysłu.
/E.Cukrowska/

W roku szkolnym 2016/2017 ruszyły zajęcia rękodzielnicze. Rozpoczęli¶my od warsztatów, które odbyły się podczas Tygodnia Kultury. Uczestnicy brali udział w takich zajęciach jak: "biżuteria recyklingowa" - kolczyki z plastikowych butelek w poł±czeniu z koralikami; "trwały przedruk na tkaninę - zakładka do ksi±żki z własnym imieniem.
/E.Cukrowska/