CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO
w ¦rodzie Wielkopolskiej

godło Dzieci są naszym najcenniejszym darem, a Szkoła jest dla Nich, a nie One dla Szkoły. Einstein godło
BIP Fundusze Unijne Szkolne Koło LOP LO Policyjne Radio HIPEK

LO dla dorosłych

Informacje

NASI PRACODAWCY       

Praktyki

SZKOŁY PARTNERSKIE       

Wyższa Szkoła Bankowa
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

NASI PARTNERZY

[Rozmiar: 4519 bajtów]
[Rozmiar: 14037 bajtów] [Rozmiar: 1873 bajtów] [Rozmiar: 6707 bajtów] decora (2 kB)
Dzieci s± naszym najcenniejszym darem,a Szkoła jest dla Nich, a nie One dla Szkoły

Einstein


TURNIEJ GWIAZDKOWY PIŁKI HALOWEJ 2017

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY PIŁKI HALOWEJ 2017

TURNIEJ GWIAZDKOWY W PIŁCE HALOWEJ 2016

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ 2016

TURNIEJ GWIAZDKOWY HALÓWKI 2015/2016

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY HALÓWKI 2015/2016

TURNIEJ GWIAZDKOWY PIŁKI HALOWEJ 2017

W dniu 22 grudnia w hali CKZiU rozegrano coroczny Turniej Gwiazdkowy Piłki Halowej. W zawodach brało udział 15 drużyn w dowolnym składzie osobowym podzielone na cztery grupy. Pierwsze i drugie zespoły w grupach awansowały do ćwierfinałów, drużyny z trzecich miejsc natomiast zagrały o IX i XI miejsce w turnieju.
Turniej zwyciężyli zawodnicy drużyny FC Sroczki.

Tabele i wyniki:





Wyniki poszczególnych meczów:

1) A1-A2: FC Sroczki 2-1 Pseudolog. (br. FC S: K.Gołębiewski, P.Ratajczak; PSEUD: G.Plewa)

2) A3-A4: Jałówki 2-2 Pocztex Kurier (Jał: A.Wojtysiak,J.Szymkowiak; PK:W.Budzyński, J.Szymczak)

3) B1-B2: NSNP 5-0 Sterny Stivena: (P.Skrobosiński-2, F.Ratajczak, P.Kujawa, M.Szymorek)

4) B3-B4: Gang Ulanych 1-1 FC Po Nalewce (GU: P. Piasecki; FC: F.Kasperski)

5) C1-C2: Budowlańcy Bladego 0-2 FC Kozaki: (Sz.Glabus, W.Pohl)

6) C3-C4: FC Brona 0-3 Randomowe Typki: (A.Wiśniewski-2, N.Łuczak)

7) D1-D2: Lech Premium 2-1 FC Setanol: (D. Słabikowski, F. Lesiński; FC:K. Nagły)

8) A1-A3: FC Sroczki 2-0 Jałówki (P. Ratajczak, K. Gołębiewski)

9) A2-A4: Pseudologistik 2-1 Pocztex Kurier: (Pseud: B. Majek, P. Snuszka; PK: Sz. Kawecki)

10) B1-B3: NSNP 0-0 Gang Ulanych

11) B2-B4: Sterny Stivena 0-3 FC Po Nalewce ( F. Kasperski-3)

12) C1-C3: Budowlańcy Bladego 5-2 FC Brona: (BB: B.Włodarczak-2,M.Skibiński-2, W.Konieczny; FC: S.Pankowski, M.Grześkowiak)

13) C2-C4: FC Kozaki 3-0 Randomowe Typki ( W.Pohl, D.Małecki, K.Orzechowski)

14) D1-D3: Lech Premium 4-0 Daily (Ł.Spychała, D.Słabikowski, F.Lesiński, F.Górski)

15) A1-A4: FC Sroczki 3-1 Pocztex Kurier (FC: P.Kiciński-2, M.Jóźwiak; PK: J.Szymczak)

16) A2-A3: Pseudologistik 3-1 Jałówki (Ps:G.Plewa,A.Brzóstowicz, B.Majek; Ja: R.Rzepczyński)

17) B1-B4: NSNP 1-0 FC Po Nalewce (P. Skrobosiński)

18) B2-B3: Sterny Stivena 0-3 Gang Ulanych ( Sz. Michalak-2, D. Mazur)

19) C1-C4: Budowlańcy Bladego 1-1 Randomowe Typki (BB: B.Włodarczak; RT:D. Skonieczny)

20) C2-C3: FC Kozaki 4–0 FC Brona (K.Szymczak-2, Sz. Glabus-2)

21) D2-D3: FC Setanol 1-0 Daily (K. Górecki)



Mecz o XI miejsce:

Pocztex Kurier 4-1 Daily (PK: W.Budzyński, S.Sobański-2, Sz.Kawecki; Daily: J.Markiewicz)

Mecz o IX miejsce:

RANDOMOWE TYPKI 3-0 FC PO NALEWCE (w.o.)

ĆWIERĆFINAŁY:

1) FC Sroczki 3-2 FC Setanol (Sroczki: M.Jóźwiak, K.Gołębiewski, D.Zdrojkowski; Setanol: K.Górecki, K.Nagły)

2) NSNP 3-0 Budowlańcy Bladego: (P.Skrobosiński, Sz. Głowacki, F. Ratajczak)

3) FC Kozaki 0-0 (k.2-1) Gang Ulanych

4) Lech Premium 3-0 Pseudologistik (D. Słabikowski, F. Górski, M.Stolecki)

PÓŁFINAŁY

1) FC Sroczki 4-2 NSNP (FC: K.Gołębiewski, D.Zdrojkowski-2, P. Ratajczak; NSNP: P. Skrobosiński, P. Kujawa)

2) FC Kozaki 1-1 (k. 2-0) Lech Premium (FC: W. Pohl; LP: Ł. Spychała)

Mecz o III miejsce:

NSNP 1-3 Lech Premium (NSNP: P.Skrobosiński; Lech Premium: D.Słabikowski, M.Stolecki, samob.)

FINAŁ

FC Sroczki 2-0 FC Kozaki (D. Zdrojkowski, M. Jóźwiak)



SKŁADY:
pobierz


GALERIA:


/M.Łuczak/

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY PIŁKI HALOWEJ 2017

W dniu 6 grudnia w hali CKZiU rozegrano coroczny Turniej Mikołajkowy Piłki Halowej. W zawodach brało udział 9 drużyn w dowolnym składzie osobowym podzielone na trzy grupy. Zwycięskie zespoły w grupach awansowały do Ligii Mistrzów, drużyny z drugich miejsc natomiast do Ligii Europejskiej a trzecie rozegrały mecz o VII miejsce w turnieju. Turniej zwyciężyli zawodnicy drużyny Lech Premium.

Tabele i wyniki:



Wyniki poszczególnych meczów:

1) A1-A2: Passaty pod M. Casino 1-0 Bagiety (Strzelec: B. Majek);
2) B1-B2: FC Bidulice 3-0 Menda Team (strz. F.Radek, K.Gołębiewski, K.Orzechowski)
3) C1-C2: Ulańce 3-2 Alkusy Stivena (Ul: F.Heigeborth, Sz.Michalak, M.Graczyk; A.S: A.Szczudlak-2)
4) A2-A3: Bagiety 1-1 Budowlańcy (Bag: M.Skibiński; Bud: P. Górka)
5) B2-B3: Menda Team 0-4 Lech Premium (L.P: Ł.Spychała-2, F.Górski-2)
6) C2:C3: Alkusy Stivena 1-1 Wakabayashi (A.S: F.Malinowski; W: D.Nowacki)
7) A1-A3: Passaty pod M.C. 3-4 Budowlańcy (P.MC: K.Nawrot, B.Majek-2; Bud: A.Wicher-3, P.Górka)
8) B1-B3: FC Bidulice 1-2 Lech Premium (FC B: F.Radek; L.P: Ł.Spychała-2)
9) C1-C3: Ulańce (w.o. obustronny 0-3) Wakabayashi – złamanie zasady Fair Play

Mecz o VII miejsce:

1) Bagiety 1-2 Menda Team (strz. Bag: J.Tomczak; M.T: J.Szczęsny -2)

LIGA EUROPY


1) Passaty pod Monte Casino 2-2 FC Bidulice (strz.P.MC: A.Brzóstowicz, B.Majek; FC B: W.Pohl, K.Gołębiewski)
2) FC Bidulice 3-1 Alkusy Stivena: (FC B: F.Radek, W.Pohl, K.Orzechowski; A.S: A.Szczudlak)
3) Alkusy Stivena 1-6 Passaty p. M.C. (A.S: A.Szczudlak; P.MC: K.Nawrot-2, A.Brzóstowicz, J.Bucholc, B.Majek-2)

LIGA MISTRZÓW


1) Budowlańcy 0-2 Lech Premium (M. Stolecki, Ł. Spychała)
2) Lech Premium 1-1 Ulańce (L.P: Ł. Spychała; U: P. Ratajczak)
3) Ulańce 2-1 Budowlańce (Ul: F.heigenborth, M. Graczyk; Bud: A. Wicher)

SKŁADY:


GALERIA:


/M.Łuczak/

TURNIEJ GWIAZDKOWY W PIŁCE HALOWEJ 2016

W ostatnim dniu nauki w roku kalendarzowym – 2016r., odbył się coroczny turniej Gwiazdkowy piłkarzy w hali sportowej Hipolita. Zespoły rozlosowano na grupy w których zwycięzcy awansowali do półfinałów.

WYNIKI:

GRUPA A


Atom Sokoły 1-1 Waldki i Jacole
Bramki: A.Sokoły-K. Orzechowski; W.i J.- M. Graczyk

Waldki i Jacole 3-1 Formuła 4.0
Bramki: W.i J.-F. Heigenborth-2, Sz. Michalak; Formuła- D. Zdrojkowski,

Atom Sokoły 1-4 Formuła 4.0
Bramki: A.S.-K. Tokarek; Form.- K.Szymczak-2, Strugarek-2,

GRUPA B


Vape Team 1-0 Pokusa Proboszcza
Bramka: V.T.-R. Rzepczyński

Pokusa Proboszcza 0-3 West Side
Bramki: W.S.-B. Majek-2, G. Plewa,

Vape Team 0-3 West Side
Bramki: W.S.- G.Plewa, K.Markowicz, A.Brzóstowicz.

GRUPA C


Włostowo Team 0-2 Orły Matematyczne
Bramki: O.M.- P. Kujawa-2,

Orły Matematyczne 5-0 Bagrowskie Koksy
Bramki: O.M.- P.Kujawa, P.Skrobosiński, Jóźwiak-2, M.Szymorek,

Włostowo Team 1-0 Bagrowskie Koksy
Bramka: W.T.- P. Piasecki.

GRUPA D


Rybki Miłego 4-1 Sporting Błyskawica
Bramki: R.M.- S.Górski-2, M.Rauhut, T.Hut; S.B.- Sz. Mielcarek,


Półfinały:

Waldki i Jacole 2-6 West Side
Bramki: W.i J.-Sz. Michalak;
W.S.- B. Majek, K. Markiewicz, M.Matysiak2, G.Plewa, A.Brzóstowicz

Orły Matematyczne 2-0 Rybki Miłego
Bramki: O.M.-P. Kujawa-2.

Mecz o III miejsce:

Waldki i Jacole 3-2 Rybki Miłego
Bramki: W. i J.- Sz.Michalak, F. Heigenborth, K.Furmanek; R.M.- M. Rauhut, M. Przybysławski.

FINAŁ:

West Side 1-4 Orły Matematyczne
Bramki: W.S.-J.Kozerski; O.M.- P.Kujawa, Sz.Głowacki, Jóźwiak, P.Skrobosiński

SKŁADY:


GALERIA:

/M.Łuczak/

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ 2016

W dniu 6 grudnia w hali sportowej CKZiU odbył się coroczny Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej. W zawodach udział brali wszyscy chętni z „Hipolita”, reprezentując własne drużyny. Zespoły rozlosowano i podzielono na trzy grupy, z której najlepsze zespoły awansowały do Ligi Mistrzów, natomiast drużyny z drugich miejsc zagrały w Lidze Europy. Tu również zagrano systemem grupowym, a najlepszy team z Ligi Mistrzów zwyciężył w całym turnieju.

WYNIKI

GRUPA A


A1-A2: DREM TEAM 3–2 FORMUŁA 4.0
strzelcy: D.T.- K. Tokarek-2, Sz. Jędrzejczak; Form.- Sz. Glabus, A. Wojtysiak.

A1-A3: DREM T. 3-2 T. BILL'S
strzelcy: DT- K. Tokarek-3; T.B- B.Buczma, A. Radziejewski.

A2-A3: FORMUŁA 4.0 3-2 THE BILL'S
strzelcy: F- M.Króliczak, K. Szymczak, Sz. Glabus; T.B.- M. Przybysławski, Sz. Mielcarek.

GRUPA B


B1-B2: CZ-CZ R. 0-2 W. SIDE
strzelcy: WS- B. Majek, J. Kozerski.

B1-B3: CZ-CZ R. 1-4 FC SZKIEŁOWNIKI
strzelcy: CZ.CZ- K. Nawrot; FC Szk.- Typański-2, P. Kujawa, Sz. Głowacki.

B2-B3: WEST SIDE 2-0 FC SZKIEŁOWNIKI
strzelcy: W.S.-J. Kozerski, B. Majek;

GRUPA C


C1-C2: FC Sroczki 1-0 FC Podw.
Strzelec: FCP- P. Kiciński.

C1-C3: FC SROCZKI 1-1 BAGROWSKIE KOKSY
strzelcy: FC S- K. Gołębiewski; B.K.- D. Mazur.

C2-C3: FC PODWÓRKOWICZE 3-0 BAGROWSKI KOKSY
strzelcy: FC P- K. Furmanek, F. Lesiński, F. Heigenbooth.

Awans do Ligi Mistrzów – zwycięzcy grup A, B i C.

LIGA MISTRZÓW


DREM TEAM 1-3 WEST SIDE
strzelcy: D.T.- K. Tokarek-2, W.S.- M. Matysiak-2, K. Markowicz.

DREM TEAM 0-0 FC SROCZKI

WEST SIDE 1-3 FC SROCZKI
strzelcy: WS- A. Brzóstowicz; FC S.- P. Ratajczak-3.

LIGA EUROPY


FORMUŁA 4.0 2-1 FC SZKIEŁOWNIKI
strzelcy: F- K. Szymczak, D. Zdrojkowski; FC Sz.- Typański

FORMUŁA 4.0 1-1 FC PODWÓRKOWICZE
strzelcy: Form.-K. Szymczak; FC P.-F. Lesiński.

FC SZKIEŁOWNIKI 1-0 FC PODWÓRKOWICZE
strzelcy: FC Sz.- Typański.

SKŁADY:


GALERIA:

/M.Łuczak/

TURNIEJ GWIAZDKOWY HALÓWKI 2015/2016

SKŁADY: pobierz


TABELA:



WYNIKI:

1. Bandziory 3-2 Izol. Boguchw. (Strz:M.Szymorek-2,P.Kujawa/K.Nawrot,J.Bucholc)

2. FC Nieogary 0-3 West Side (Strz: M. Matysiak, G. Plewa, J. Kozerski)

3. Bandziory 2-0 THC Zieloni (Strz.: P. Skrobosiński, F. Ratajczak)

4. FC Nieogary 2-1 Rau-huty (Strz.: J. Filipiak-2/A. Radziejewski)

5. THC Zieloni 2-0 Izol. Boguchw. (Strz.:P. Rychtanek, I. Bartosiewicz)

6. Rau-huty 2-5 West Side (M.Przybysławski,A.Radziejewski/J.Kozerski-3,G.Plewa, M.Matysiak)

Półfinały:

THC ZIELONI 2-3 WEST SIDE (I.Bartosiewicz,M.Skowroński/G. Plewa-3)

BANDZIORY 0-1 FC NIEOGARY (K. Jastrząb)

O 5 miejsce:

Rau-huty 0-3 Izolat. Boguchw.(K. Nawrot, J. Ojcieszak-2)

O 3 miejsce:

THC ZIELONI 3-1 BANDZIORY (M. Skowroński-3/P. Skrobosiński)

Finał:

WEST SIDE 5-2 FC NIEOGARY (J. Kozerski, M. Matysiak, G. Plewa, D. Wąsowicz-2/B. Majek-2)

GALERIA:

/M.Łuczak, J.Nowaczyk/

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY HALÓWKI 2015/2016

SKŁADY: pobierz


TABELA:



WYNIKI:

1. West Side 1-0 Fantastyczna Piątka (Strzelec: G. Plewa)

2. FC Global Elite 1-3 Bandziory (Strz: I.Bartosiewicz/P.Skrobosiński, M.Szymarek-2)

3. Mongolscy Przem. Rz. 2-2 Młodzi Team (K.Nawrot, Sz.Michalak/Sz.Marciniak, M.Typański)

4. Atomowe J. 0-3 FC Nieogary (w.o.)

5. West Side 1-1 Mong. Przem. Rz. (D. Wąsowicz/ N. Kubiak)

6. FC Gobal Elite 3-0 Atomowe J. (w.o.)

7. Fantastyczna Piątka 0-5 Młodzi Team (Sz. Marciniak, M. Typański-3, D. Stołowski)

8. Bandziory 1-2 FC Nieogary (M. Szymarek/M. Baczyński, B. Majek)

9. West Side 7-0 Młodzi Team (K. Markowicz-2, D. Wąsowicz, J. Kozerski, G. Plewa, M. Matysiak-2)

10. FC Global E. 1-2 FC Nieogary (Sz. Gołębiewski/ B. Majek, J. Filipiak)

11. Fantastyczna Piątka 1-2 Mong. Przem. Rz.(M.Przybysławski/ K. Nawrot, Sz. Michalak)

12. Bandziory 3-0 Atomowe J. (w.o.)

Półfinały:

Mongolscy Przem. Rz. 1-3 FC Nieogary (Sz. Michalak/ J. Filipiak, B. Majek-2)

West Side 1-3 Bandziory (D. Wąsowicz/ P. Skrobosiński, P. Kujawa – 2)

O 7 miejsce:

Fantastyczna Piątka 3-0 Atomowe J.

O 5 miejsce:

Młodzi Team 6-1 FC Global E.(M.Typański-3, Sz.Marciniak-2, P.Kępiński/ A. Wiśniewski)

O 3 miejsce:

Mongolscy Przem. Rz. 0-4 West Side (K.Markowicz-2, D.Wąsowicz, J.Kozerski)

Finał:

Bandziory 5-1 FC Nieogary (M. Szymarek-2, P. Skrobosiński, P. Kujawa, F.Ratajczak/ J. Filipiak)

/M.Łuczak, J.Nowaczyk/